VIHORLAT CUP 2019

5. ročník turnaja

 

Kategória:               U-10 (hráči narodení 01.01.2009 a mladší) 

Dátum turnaja:     16.02.2019 - sobota

Miesto konania:    Mestská športová hala Snina

 

Vážení športoví priatelia občianske združenie Športová mládež Vás pozýva na futbalový turnaj hráčov v kategórii U-10 pod názvom Vihorlat Cup 2019. Turnaj sa uskutoční v mestskej športovej hale v Snine.

 

  • Wix Facebook page
  • Instagram Social Icon
  • Google Places Social Icon

 Aktuálne prihlásené družstvá :

1.    MFK Snina

2.    FK Humenné modrí

3.    FK Humenné žltí

4.    MŠK Žilina

5.    FAMT Prešov

6.    MŠK TESLA Stropkov 

7.    MFK Stará Ľubovňa

8.    MFK Rožňava

9.    FC Lokomotíva Košice

10.  MFK Zemplín Michalovce

 

Náhradníci:

1.  

Základné informácie turnaja:

 

Termín:                     16.02.2019 - sobota

Čas trvania:              8,00 - 16,00 hod.

Kategória:                 U-10 (hráči narodení 01.01.2009 a mladší)  

Hrací systém:            4 + 1 

Počet družstiev:       max. 10 družstiev

Hrací čas:                  1 x 15 minút

Povrch ihriska:         športová hala, palubovka

Celkový počet hráčov v družstve: 10 + 2 tréneri   

 

 Štartovné na turnaji pre 1 družstvo: 70 eur.

(Štartovné zahŕňa náklady na rozhodcov, prenájom športovej haly, ceny, občerstvenie pre družstvá a podobne.)

 

 

Propozície, pravidlá turnaja a rozpis zápasov budú družstvám zaslané po uzatvorení štartovacej listiny.

 

V prípade nenaplnenia počtu družstiev si organizátori vyhradzujú právo turnaj neuskutočniť.  Účastníci turnaja štartujú na vlastné individuálne poistenie.

 

Bližšie informácie Vám poskytneme na mobilnom čísle:

Mgr. Michal Juško 0908 566 661 

Futbalove turnaje

Partneri turnaja

Vyhodnotenie turnaja

Vihorlat Cup 2019

Prvé tri družstvá boli ocenené medailami a pohármi.

 

Najlepším hráčom turnaja sa stal Samuel Šimun - MŠK Žilina

Najlepším strelcom turnaja sa stal Timothy Kupec - MFK Stará Ľubovňa

Najlepším brankárom turnaja sa stal Alex Kužma - MFK Zemplín Michalovce

 

Konečné umiestnenie družstiev :

1. miesto -  MŠK Žilina

2. miesto -  MŠK TESLA Stropkov 

3. miesto -  MFK Zemplín Michalovce

4. miesto -  MFK Stará Ľubovňa

5. miesto -  FAMT Prešov

6. miesto -  MFK Snina

7. miesto -  FK Humenné žltí

8. miesto -   FC Lokomotíva Košice

9. miesto -   FK Humenné modrí

10. miesto - MFK Snina - modrí

 

 

 

                                   Športová mládež – občianske združenie

  • Wix Facebook page
  • Instagram Social Icon