Aktuálne prihlásené družstvá :

1.   FK Junior ŠACA

2.   MFK KOŠICE

3.   1.FC TATRAN Prešov

4.   MFK Michalovce

5.   Junošport club Stará Ľubovňa

6.   MFK Snina

7.   Partizán Bardejov

8.   ŠK Futura Humenné

 

VIHORLAT CUP 2015

 

Kategória:               U-9 (hráči narodení 01.01.2006 a mladší) 

Dátum turnaja:     06.03.2015

Miesto konania:    Mestská Športová hala Snina

                                   Vihorlatská 1426/14, 069 01 SNINA

                                      

POZOR ZMENA TURNAJ SA USKUTOČNÍ 6.3.2015 - PIATOK

 

Vážení športoví priatelia, spoločnosť PWC Slovensko s.r.o (PricewaterhouseCoopers Slovensko, s.r.o.) a občianske združenie Športová mládež Vás pozývajú na futbalový turnaj hráčov v kategórii U-09 pod názvom VIHORLAT CUP 2015. Turnaj sa uskutoční v mestskej športovej hale v Snine.

 

Základné informácie turnaja:

Termín:                     06.03.2015 - PIATOK     

Čas trvania:              8,30 - 17,20

Kategória:                 U-9 (hráči narodení 01.01.2006 a mladší)  

Hrací systém:            4 + 1 

Počet družstiev:       8 družstiev

Hrací čas:                  1 x 15 minút

Povrch ihriska:         športová hala, palubovka

Celkový počet hráčov v družstve:10 + 2 tréneri   

 

 Štartovné na turnaji pre 1 družstvo: 49 eur. (Štartovné zahŕňa náklady na rozhodcov, prenájom športovej haly, ceny, občerstvenie pre družstvá a podobne.)

 

Propozície, pravidlá turnaja a rozpis zápasov budú družstvám zaslané po uzatvorení štartovacej listiny.

 

V prípade nenaplnenia počtu družstiev si organizátori vyhradzujú právo turnaj neuskutočniť.  Účastníci turnaja štartujú na vlastné individuálne poistenie.

 

Bližšie informácie Vám poskytneme na mobilnom čísle:

Mgr. Michal Juško 0908 566 661 

Futbalove turnaje

             FOTOGALÉRIA                                         VIDEO ZO ZÁPASOV

 

Vyhodnotenie - VIHORLAT CUP 2015

 

 

Prvé tri družstvá boli ocenené medailami a pohármi. Družstvá na ďalších miestach boli ocenené vecnými cenami.

 

Najlepšou hráčkou turnaja sa stala Sandra Cisnerosová - MFK Košice

Najlepším strelcom turnaja sa stal  Lukáš Dzurjo - MFK Michalovce

Najlepším brankárom turnaja sa stal  Filip Kroták - Junošport club Stará Ľubovňa

 

Konečné umiestnenie družstiev :

1. miesto - MFK Michalovce

2. miesto - Junošport club Stará Ľubovňa

3. miesto - Partizán Bardejov

4. miesto - FK Junior ŠACA

5. miesto - MFK KOŠICE

6. miesto - 1.FC TATRAN Prešov

7. miesto - MFK Snina          

8. miesto - ŠK Futura Humenné

 

 

Ďakujeme zúčastneným družstvám, trénerom aj rodičom, ktorí na turnaji vytvorili skvelú atmosféru. Ďakujeme aj všetkým sponzorom turnaja.

 

                                                                                                                                                                       Športová mládež – občianske združenie



číslo zápasu // hrací čas // DOMÁCI HOSTIA  // VÝSLEDOK
1. 8:30 8:45 ŠK Futura Humenné - MFK Snina 0:1
2. 8:47 9:02 MFK Michalovce - FK Junior ŠACA 2:1
3. 9:04 9:19 Partizán Bardejov - MFK KOŠICE 0:0
4. 9:21 9:36 Junošport club Stará Ľubovňa - 1.FC TATRAN Prešov 1:0
5. 9:38 9:53 ŠK Futura Humenné - FK Junior ŠACA 0:3
6. 9:55 10:10 MFK Snina - MFK KOŠICE 0:5
7. 10:12 10:27 MFK Michalovce - 1.FC TATRAN Prešov 2:0
8. 10:29 10:44 Partizán Bardejov - Junošport club Stará Ľubovňa 0:5
9. 10:46 11:01 ŠK Futura Humenné  - MFK KOŠICE 1:6
10. 11:03 11:18 FK Junior ŠACA - 1.FC TATRAN Prešov 0:0
11. 11:20 11:35 MFK Snina - Junošport club Stará Ľubovňa 2:3
12. 11:37 11:52 MFK Michalovce - Partizán Bardejov 2:0
13. 12:40 12:55 ŠK Futura Humenné  -  1.FC TATRAN Prešov 0:3
14. 12:57 13:12 MFK KOŠICE - Junošport club Stará Ľubovňa 0:1
15. 13:14 13:29 FK Junior ŠACA -  Partizán Bardejov 1:2
16. 13:31 13:46 MFK Snina  - MFK Michalovce 0:9
17. 13:48 14:03 Junošport club Stará Ľubovňa - ŠK Futura Humenné 5:1
18. 14:05 14:20 1.FC TATRAN Prešov - Partizán Bardejov 2:3
19. 14:22 14:37 MFK KOŠICE - MFK Michalovce 2:1
20. 14:39 14:54 FK Junior ŠACA - MFK Snina 3:0
21. 14:56 15:11 Partizán Bardejov - ŠK Futura Humenné 3:0
22. 15:13 15:28 Junošport club Stará Ľubovňa - MFK Michalovce 0:4
23. 15:30 15:45 1.FC TATRAN Prešov - MFK Snina 1:0
24. 15:47 16:02 MFK KOŠICE - FK Junior ŠACA 1:2
25. 16:04 16:19 MFK Michalovce - ŠK Futura Humenné 9:0
26. 16:21 16:36 Partizán Bardejov - MFK Snina 2:0
27. 16:38 16:53 Junošport club Stará Ľubovňa - FK Junior ŠACA 1:1
28. 16:55 17:10 1.FC TATRAN Prešov - MFK KOŠICE 0:0
           17:20 VYHODNOTENIE TURNAJA