U-10 CUP 2019

 

Kategória:               U10 - (hráči narodení 01.01.2009 a mladší) 

Dátum turnaja:     26.01.2019 - sobota

Miesto konania:    Športová hala SLOVNAFT - Vlčie Hrdlo 50 , 821 07 Bratislava

                                      

Vážení športoví priatelia občianske združenie Športová mládež Vás pozýva na futbalový turnaj hráčov v kategórii U-10 pod názvom U10 CUP 2019. Turnaj sa uskutoční v športovej hale SLOVNAFT - Vlčie Hrdlo 50 , 821 07 Bratislava.

 

  • Wix Facebook page
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google Places Social Icon

 Aktuálne prihlásené družstvá :

1.    FKP Dúbravka

2.    ŠKO Miloslavov

3.    SFC Kalinkovo

4.    SDM Domino

5.    FKM Karlova Ves

6.    PŠC Pezinok

7.    MŠK Iskra Petržalka

8.    MŠK Senec

9.    FK Dubnica nad Váhom

10.  MFK Záhorská Bystrica

 

Náhradníci

1.    

2.

Základné informácie turnaja:

 

Termín:                    26.01.2019 - sobota

Čas trvania:              8,00 - 16,00 hod.

Kategória:                U10 - (hráči narodení 01.01.2009 a mladší)

Hrací systém:            4 + 1 

Počet družstiev:       max. 10 družstiev

Hrací čas:                  1 x 15 minút

Povrch ihriska:         športová hala, palubovka

Celkový počet hráčov v družstve: 10 + 2 tréneri   

 

 Štartovné na turnaji pre 1 družstvo: 80 eur.

(Štartovné zahŕňa náklady na rozhodcov, prenájom športovej haly, ceny, občerstvenie pre družstvá a podobne.)

 

 

Propozície, pravidlá turnaja a rozpis zápasov budú družstvám zaslané po uzatvorení štartovacej listiny.

 

V prípade nenaplnenia počtu družstiev si organizátori vyhradzujú právo turnaj neuskutočniť.  Účastníci turnaja štartujú na vlastné individuálne poistenie.

 

Bližšie informácie Vám poskytneme na mobilnom čísle:

Mgr. Michal Juško 0908 566 661 

Futbalove turnaje

Partner turnaja

  • Wix Facebook page
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Vyhodnotenie turnaja

U10 CUP 2019

Prvé tri družstvá boli ocenené medailami a pohármi.

 

Najlepším hráčom turnaja sa stal Michal Bagin

Najlepším strelcom turnaja sa stal Samko Fojsta

Najlepším brankárom turnaja sa stal Tamara Turliková

 

Konečné umiestnenie družstiev :

1. miesto - FK Dubnica nad Váhom

2. miesto - FKP Dúbravka

3. miesto - SFC Kalinkovo

4. miesto - SDM Domino

5. miesto - PŠC Pezinok

6. miesto - FKM Karlova Ves

7. miesto - MŠK Senec

8. miesto - MŠK Iskra Petržalka

9. miesto - MFK Záhorská Bystrica

10. miesto - ŠKO Miloslavov

 

 

 

                                                                                                              Športová mládež – občianske združenie