ŠPORTOVÁ MLÁDEŽ CUP 2018

5. ročník turnaja

 

Kategória:               U-12 (hráči narodení 01.01.2006 a mladší) 

Dátum turnaja:     04.02.2018 - nedeľa

Miesto konania:    Športová hala SLOVNAFT - Vlčie Hrdlo 50 , 821 07 Bratislava

                                      

Vážení športoví priatelia občianske združenie Športová mládež Vás pozýva na futbalový turnaj hráčov v kategórii U-12 pod názvom Športová mládež Cup 2018. Turnaj sa uskutoční v športovej hale SLOVNAFT - Vlčie Hrdlo 50 , 821 07 Bratislava.

 

  • Wix Facebook page
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Google Places Social Icon

 

Aktuálne prihlásené družstvá :

1.    ŠK Tomášov

2.    TJ Nafta Gbely

3.    ŠK Vrakuňa

4.    OŠK Šúrovce

5.    NMŠK 1922 Bratislava

6.    FK Rača Bratislava

7.    MFK Záhorská Bystrica

8.    OŠK Chorvátsky Grob

9.    MŠK Senec

10.  SSC Fénix Nové Zámky

 Základné informácie turnaja:

 

Termín:                     04.02.2018 - nedeľa

Čas trvania:              8,00 - 16,00 hod.

Kategória:                 U-12 (hráči narodení 01.01.2006 a mladší) 

Hrací systém:            4 + 1 

Počet družstiev:       max. 10 družstiev

Hrací čas:                  1 x 15 minút

Povrch ihriska:         športová hala, palubovka

Celkový počet hráčov v družstve: 10 + 2 tréneri   

 

 

 Štartovné na turnaji pre 1 družstvo znižujeme zo 75 eur na 70 eur z dôvodu získania partnera.

 (Štartovné zahŕňa náklady na rozhodcov, prenájom športovej haly, ceny, občerstvenie pre družstvá a podobne.)

 

 

Propozície, pravidlá turnaja a rozpis zápasov budú družstvám zaslané po uzatvorení štartovacej listiny.

 

V prípade nenaplnenia počtu družstiev si organizátori vyhradzujú právo turnaj neuskutočniť.  Účastníci turnaja štartujú na vlastné individuálne poistenie.

 

Bližšie informácie Vám poskytneme na mobilnom čísle:

Mgr. Michal Juško 0908 566 661 

Futbalove turnaje

Partneri turnaja

  • Wix Facebook page
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Vyhodnotenie turnaja

Športová mládež Cup 2018

Prvé tri družstvá boli ocenené medailami a pohármi.

 

Najlepším hráčom turnaja sa stal Farkaš Lukáš - NMŠK 1922 Bratislava

Najlepším strelcom turnaja sa stal Adam Ravas - TJ Nafta Gbely

Najlepším brankárom turnaja sa stal Polák Adam - ŠK Vrakuňa

 

Konečné umiestnenie družstiev :

1. miesto - TJ Nafta Gbely

2. miesto - NMŠK 1922 Bratislava

3. miesto - ŠK Vrakuňa

4. miesto - FK Rača Bratislava

5. miesto - MFK Záhorská Bystrica

6. miesto - MŠK Senec

7. miesto - ŠK Tomášov

8. miesto - OŠK Chorvátsky Grob

9. miesto - OŠK Šúrovce

10. miesto - SSC Fénix Nové Zámky - kontumačne

 

 

 

 

 

                             Športová mládež – občianske združenie