Aktuálne prihlásené družstvá :

1.    SDM Domino Bratislava

2.    FK Rača

3.    ŠK Senec

4.    FC Nitra

5.    MFK Topvar Topoľčany

6.    FC ŠTK 1914 Šamorín

7.    FC SPARTA Brno

8.    FC VSS Košice

9.    FK SLOVAN Duslo Šaľa

10.  FCL Devínska Nová Ves

FOTOGALÉRIA

VIDEO ZO ZÁPASOV

ŠPORTOVÁ MLÁDEŽ CUP 2016

 

Kategória:               U-10 (hráči narodení 01.01.2006 a mladší) 

Dátum turnaja:     06.02.2016

Miesto konania:    Športová hala SLOVNAFT - Vlčie Hrdlo 50 , 821 07 Bratislava

                                   

Vážení športoví priatelia občianske združenie Športová mládež Vás pozýva na futbalový turnaj hráčov v kategórii U-10 pod názvom ŠPORTOVÁ MLÁDEŽ CUP 2016. Turnaj sa uskutoční v športovej hale SLOVNAFT - Vlčie Hrdlo 50 , 821 07 Bratislava.

Základné informácie turnaja:

 

Termín:                     06.02.2016     

Čas trvania:              8,00 - 16,00

Kategória:                 U-10 (hráči narodení 01.01.2006 a mladší)  

Hrací systém:            4 + 1 

Počet družstiev:       max. 10 družstiev

Hrací čas:                  1 x 15 minút

Povrch ihriska:         športová hala, palubovka

Celkový počet hráčov v družstve: 10 + 2 tréneri   

 

 Štartovné na turnaji pre 1 družstvo: 70 eur. (Štartovné zahŕňa náklady na rozhodcov, prenájom športovej haly, ceny, občerstvenie pre družstvá a podobne.)

 

Propozície, pravidlá turnaja a rozpis zápasov budú družstvám zaslané po uzatvorení štartovacej listiny.

 

V prípade nenaplnenia počtu družstiev si organizátori vyhradzujú právo turnaj neuskutočniť.  Účastníci turnaja štartujú na vlastné individuálne poistenie.

 

Bližšie informácie Vám poskytneme na mobilnom čísle:

Mgr. Michal Juško 0908 566 661 

Futbalove turnaje

 

Vyhodnotenie turnaja 

ŠPORTOVÁ MLÁDEŽ CUP 2016

 

 

Prvé tri družstvá boli ocenené medailami a pohármi. Družstvá na ďalších miestach boli ocenené vecnými cenami.

 

Najlepším hráčom turnaja sa stal - Nathan Udvaros - FK Slovan Duslo Šaľa

Najlepším strelcom turnaja sa stal - Sebastián Baláž - FK Slovan Duslo Šaľa

Najlepším brankárom turnaja sa stal - Kristián Zabojník - FK Nitra

 

Konečné umiestnenie družstiev :

1. miesto - FK Slovan Duslo Šaľa

2. miesto - FC VSS Košice

3. miesto - SDM DOmino Bratislava

4. miesto - FC ŠTK 1914 Šamorín

5. miesto - FC Nitra

6. miesto - FCL Devínska Nová Ves

7. miesto -  ŠK Senec

8. miesto - MFK TOPVAR Topoľčany

9. miesto - FK Rača

10. miesto - FC SPARTA Brno

 

 

 

 

                                                                                                                                                                       Športová mládež – občianske združenie

FC Nitra -FC ŠTK 1914 Šamorín 2 : 3

MFK Topvar Topoľčany - FK Rača 3 : 2

SDM Domino Bratislava - ŠK Senec 0 : 1

FCL Devínska Nová Ves - FK Slovan Duslo Šaľa 0 : 2

FC Nitra - FC SPARTA Brno 1 : 1

FC VSS Košice - MFK Topvar Topoľčany 3 : 0

SDM Domino Bratislava - FC ŠTK 1914 Šamorín 3 : 0

FK Rača - FK Slovan Duslo Šaľa 1 : 2

FC SPARTA Brno - ŠK Senec 0 : 0

FCL Devínska Nová Ves - FC VSS Košice 0 : 2

FC Nitra - SDM Domino Bratislava 1 : 1

MFK Topvar Topoľčany - FK Slovan Duslo Šaľa 0 : 4

FC ŠTK 1914 Šamorín - ŠK Senec 1 : 0

FCL Devínska Nová Ves - FK Rača 1 : 0

SDM Domino Bratislava - FC SPARTA Brno 2 : 2

FK Slovan Duslo Šaľa - FC VSS Košice 2 : 2

FC Nitra - ŠK Senec 1 : 0

MFK Topvar Topoľčany - FCL Devínska Nová Ves 1 : 3

FC SPARTA Brno - FC ŠTK 1914 Šamorín 0 : 2

FK Rača - FC VSS Košice 3: 1

 

zápas o 9. - 10. miesto -  FC SPARTA Brno - FK Rača 0 : 1

semifinále -  FC ŠTK 1914 Šamorín - FC VSS Košice 0 : 3

zápas o 8. - 7. miesto - ŠK Senec - MFK Topvar Topoľčany 2 : 1

semifinále  - SDM Domino Bratislava - FK Slovan Duslo Šaľa 0 : 4

zápas o 6. - 5. miesto - FC Nitra - FCL Devínska Nová Ves 3 : 1

zápas o 3. miesto - FC ŠTK 1914 Šamorín - SDM Domino Bratislava 1 : 2

FINÁLE - FC VSS Košice - FK Slovan Duslo Šaľa 0 : 0 - po jedenástkovom rozstrele vyhralo družstvo FK Slovan Duslo Šaľa