ŠPORTOVÁ MLÁDEŽ CUP 2015

 

Kategória:                U-10 (hráči narodení 01.01.2005 a mladší)

Dátum turnaja:     07.02.2015 - sobota

Miesto konania:    Športová hala SLOVNAFT

                                       Vlčie Hrdlo 50 , 821 07 Bratislava

                                      

 

Vážení športoví priatelia, spoločnosť PWC Slovensko s.r.o (PricewaterhouseCoopers Slovensko, s.r.o.) a občianske združenie Športová mládež Vás pozývajú na poradí druhý futbalový turnaj hráčov v kategórii U-10. Turnaj sa uskutoční v športovej hale SLOVNAFT Bratislava.

 

Základné informácie turnaja:

Termín:                      07.02.2015 - sobota

Čas trvania:               9,00 – 17,00 (od 9,00 - 9,15 technická porada trénerov)

Kategória:                  U-10 (hráči narodení 01.01.2005 a mladší) 

Hrací systém:            4 + 1

Počet družstiev:        max. 10 družstiev

Hrací čas:                   1 x 15 minút

Povrch ihriska:          športová hala, palubovka

Celkový počet hráčov v družstve: 10 + 2 tréneri

 

Štartovné na turnaji pre 1 družstvo: 69 eur. (Štartovné zahŕňa náklady na rozhodcov, prenájom športovej haly, ceny, občerstvenie pre družstvá)

 

Propozície, pravidlá turnaja a rozpis zápasov budú družstvám zaslané po uzatvorení štartovacej listiny.

 

V prípade nenaplnenia počtu družstiev si organizátori vyhradzujú právo turnaj neuskutočniť.  Účastníci turnaja štartujú na vlastné individuálne poistenie.

 

Bližšie informácie Vám poskytneme na mobilných číslach:

Mgr. Michal Juško 0908 566 661 

 

 

Odkaz:

ŠPOTOVÁ MLÁDEŽ CUP 2014

 Aktuálne prihlásené družstvá :

1.   ŠKO Miloslavov

2.   FK Inter Bratislava žltí

3.   FC ŠTK 1914 Šamorín

4.   FK Inter Bratislava čierni

5.   FK CCVČ Rozkvet Považská Bystrica

6.   FC SPARTAK Trnava bieli

7.   FC SPARTAK Trnava červení

8.   MFK Skalica

9.   FKM Karlova Ves červení

10. FKM Karlova Ves bieli

             FOTOGALÉRIA                                          

Zápas o 1. miesto                                                                                            Zápas o 3. miesto

 

Vyhodnotenie - ŠPORTOVÁ MLÁDEŽ CUP 2015

 

 

Prvé tri družstvá boli ocenené medailami a pohármi. Družstvá na ďalších miestach boli ocenené vecnými cenami.

 

Najlepším hráčom sa stal   DÁVID BÍRO - FKM KARLOVA VES

Najlepším strelcom turnaja sa stal MARCEL MASÁR - MFK SKALICA

Najlepším brankárom turnaja sa stal RICHARD RIGO - ŠTK ŠAMORÍN

 

 

Konečné umiestnenie družstiev :

1. miesto FK Inter Bratislava čierni
2. miesto FC ŠTK 1914 Šamorín
3. miesto FK CCVČ Rozkvet Považská Bystrica
4. miesto FKM Karlova Ves červení
5. miesto MFK Skalica
6. miesto FK Inter Bratislava žltí
7. a 8. miesto FC SPARTAK Trnava červení, bieli
9. miesto FKM Karlova Ves bieli
10. miesto ŠKO Miloslavov

 

 

Ďakujeme zúčastneným družstvám, trénerom aj rodičom, ktorí na turnaji vytvorili skvelú atmosféru. Ďakujeme aj všetkým sponzorom turnaja.

 

                                                                                                                                                                       Športová mládež – občianske združenie

Futbalove turnaje

 

 

SKUPINA A

FC SPARTAK Trnava bieli

ŠKO Miloslavov

FK Inter Bratislava žltí

FKM Karlova Ves červení

FC ŠTK 1914 Šamorín

 

SKUPINA B

FKM Karlova Ves bieli

FK Inter Bratislava čierni

FC SPARTAK Trnava červení

MFK Skalica

FK CCVČ Rozkvet P. Bystrica

 

 

FC SPARTAK Trnava bieli  -  ŠKO Miloslavov   0:0

FKM Karlova Ves bieli       -  FK Inter Bratislava čierni  0:1

FK Inter Bratislava žltí       -  FKM Karlova Ves červení  2:3

FC SPARTAK Trnava červení -  MFK Skalica  0:1

FC SPARTAK Trnava bieli        -  FC ŠTK 1914 Šamorín  1:3

FK CCVČ Rozkvet P. Bystrica  -  FKM Karlova Ves bieli  1:2

FK Inter Bratislava žltí           -  ŠKO Miloslavov 2:0

FK Inter Bratislava čierni       -  MFK Skalica 1:0

FC ŠTK 1914 Šamorín             -  FKM Karlova Ves červení  4:0

FC SPARTAK Trnava červení   -  FK CCVČ Rozkvet P. Bystrica  1:4

FC SPARTAK Trnava bieli        -  FK Inter Bratislava žltí  1:1

FKM Karlova Ves bieli            -  MFK Skalica  0:4

ŠKO Miloslavov                      -  FKM Karlova Ves červení 0:4

FC SPARTAK Trnava červení  -  FK Inter Bratislava čierni  0:4

FK Inter Bratislava žltí           -  FC ŠTK 1914 Šamorín 1:2

MFK Skalica                            -  FK CCVČ Rozkvet P. Bystrica 1:2

FC SPARTAK Trnava bieli        -  FKM Karlova Ves červení  1:2

FKM Karlova Ves bieli            -  FC SPARTAK Trnava červení  1:3

FC ŠTK 1914 Šamorín            -  ŠKO Miloslavov  6:0

FK Inter Bratislava čierni       -  FK CCVČ Rozkvet P. Bystrica 0:0

zápas o 9. - 10. miesto  ŠKO Miloslavov  - FKM Karlova Ves bieli 1:2

Semifinále   FC ŠTK 1914 Šamorín  -  FK CCVČ Rozkvet P. Bystrica  2:1

zápas o 8. - 7. miesto  FC SPARTAK Trnava červení - FC SPARTAK Trnava bieli - zápas sa neodohral

Semifinále  FKM Karlova Ves červení - FK Inter Bratislava čierni  1:3

zápas o 6. - 5. miesto   FK Inter Bratislava žltí  - MFK Skalica  0:5

zápas o 3. miesto  FK CCVČ Rozkvet P. Bystrica  -  FKM Karlova Ves červení 3:3 - penaltový rozstrel 3:2

FINÁLE  -  FC ŠTK 1914 Šamorín  -  FK Inter Bratislava čierni  0:1