top of page
futbalove turnaje

SPORTIKA SK s.r.o.

web:  https://www.sportika.sk/

 

Profil spoločnosti

Sme distribučná a výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá importom a predajom športového oblečenia a športových potrieb pre obchody a športové kluby. Obchodné aktivity rozvíjame na Slovenskom, Českom a Ukrajinskom trhu od roku 2011. Našim poslaním je byť spoľahlivým partnerom v oblasti dodávania športového vybavenia a pomáhať zvyšovať kvalitu a úroveň športového oblečenia a športových potrieb.

 

Ako výhradný distribútor distribuujeme produkty renomovaných Európskych výrobcov športových produktov. Našou úlohou je poskytovať komplexnú starostlivosť, technickú podporu a servis našim veľkoobchodným partnerom a športovým klubom.

 

Našou snahou je poskytnúť kvalitnú starostlivosť a dostupnosť služieb pre všetkých obchodných partnerov. Jedným z osvedčených spôsobov poskytovania starostlivosti je predaj prostredníctvom obchodných zástupcov, ktorí sa venujú individuálnym požiadavkám našich zákazníkov a poskytujú obchodno - technické poradenstvo v priebehu obchodných stretnutí. Ďalším obľúbeným spôsobom poskytovania starostlivosti je predaj cez našich veľkoobchodných partnerov. Výhodou je okamžitá informovanosť o dostupnosti produktov v ich obchodoch a eshopoch, komunikácia s technicky zdatným personálom, profesionálny prístup a možnosť nákupu našich produktov priamo vo Vašom regióne. Ďalšou možnosťou pre zákazníkov je kontakt cez zákaznícke centrum, ktoré zabezpečuje rýchle jednanie, objednávanie tovaru a produktové poradenstvo.

 

Skúsenosti na trhu so športovým tovarom máme od roku 2011. Uvedomujeme si, že dodávkou tovaru obchod nekončí a opakovaný obchod je ten, ktorý nás posúva vpred. Naším mottom je: „neustále sa zlepšovať". Dlhodobým cieľom SPORTIKY SK s.r.o. je byť stabilným a dôveryhodným dodávateľom v oblasti športového oblečenia a športových potrieb, ktorý svojim zákazníkom poskytuje stabilitu, flexibilitu a atmosféru rodinnej firmy.

bottom of page