PURE WATER CUP 2014

 

Kategória:               U-11 (hráči narodení 01.01.2004 a mladší)

Dátum turnaja:     20.12.2014 (sobota)

Miesto konania:    Športová hala DOM Športu Bratislava

                                   Junácka 6, 831 04 Bratislava

                                      

 

Vážení športoví priatelia, spoločnosť PURE WATER a občianske združenie Športová mládež Vás pozývajú na futbalový turnaj hráčov v kategórii U-11. Turnaj sa uskutoční v športovej hale DOM Športu Bratislava.

 

Základné informácie turnaja:

Termín:                       20.12.2014

Čas trvania:               8,00 – 16,00 (od 8,00 - 8,30 prezentácia účastníkov) 

Kategória:                  U-11 (hráči narodení 01.01.2004 a mladší) 

Hrací systém:            4 + 1

Počet družstiev:        max. 8 družstiev

Celkový počet hráčov v družstve: 10 + 2 tréneri  

Hrací čas:                  1 x 15 minút

Povrch ihriska:         športová hala, palubovka

 

Štartovné na turnaji pre 1 družstvo: 69 eur. Štartovné zahŕňa náklady na rozhodcov, prenájom športovej haly, ceny a občerstvenie pre družstvá.

 

Propozície, pravidlá turnaja a rozpis zápasov budú družstvám zaslané po uzatvorení štartovacej listiny.

 

V prípade nenaplnenia počtu družstiev si organizátori vyhradzujú právo turnaj neuskutočniť.  Účastníci turnaja štartujú na vlastné individuálne poistenie.

 

Bližšie informácie Vám poskytneme na mobilnom čísle:

Mgr. Michal Juško 0908 566 661 

Futbalove turnaje

PURE WATER CUP 2014 futbalový turnaj U12

 Aktuálne prihlásené družstvá :

1.   ŠK SENEC

2.   FC Spartak Trnava

3.   FC Slovan Galanta

4.   FK POHRONIE Žiar n/Hronom Dolná Ždaňa

5.   FC ŠTK 1914 Šamorín

6.   MFK Skalica

7.   SDM Domino

             FOTOGALÉRIA

FK Pohronie - FC Šamorín

MFK Skalica - FC SPARTAK Trnava

ŠK Senec - MFK Skalica

FC SLOVAN Galanta - SDM Domino

 

Vyhodnotenie - PURE WATER CUP 2014

 

 

Prvé tri družstvá boli ocenené medailami a pohármi. Družstvá na ďalších miestach boli ocenené vecnými cenami.

 

Najlepším hráčom sa stal  FILIP BALÁŽ - FC SPARTAK Trnava

Najlepším strelcom turnaja sa stal  OLIVER LEDNÁR - SDM DOMINO Bratislava

Najlepším brankárom turnaja sa stal JAKUB HAZLINGER - MFK Skalica

 

 

Konečné umiestnenie družstiev :

1. miesto - SDM DOMINO Bratislava

2. miesto - FC SPARTAK Trnava

3. miesto - MFK Skalica

4. miesto - FC SLOVAN Galanta

5. miesto - FC Šamorín

6. miesto - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

7. miesto - ŠK Senec              

 

 

 

Ďakujeme zúčastneným družstvám, trénerom aj rodičom, ktorí na turnaji vytvorili skvelú atmosféru. Ďakujeme aj všetkým sponzorom turnaja.

 

                                                                                                                                                                       Športová mládež – občianske združenie

 

 

 

ČÍSLO ZÁPASU   ČAS                                  ZÁPAS                                                       VÝSLEDOK

1. 08,30-08,45                 FC Spartak Trnava  -      SDM Domino                                 2:2

2. 08,47-09,02                 ŠK SENEC  -                       FC ŠTK 1914 Šamorín                  0:5

3. 09,04-09,19                 MFK Skalica  -                   FC Slovan Galanta                       4:2

4.09,21-09,36                  FK POHRONIE  -              FC ŠTK 1914 Šamorín                  3:1

5. 09,38-09,53                 SDM Domino  -                ŠK SENEC                                        3:2

6.09,55-10,10                  MFK Skalica  -                   FC Spartak Trnava                        1:1

7. 10,12-10,27                 FK POHRONIE  -              SDM Domino                                 1:4

8. 10,29-10,44                 FC ŠTK 1914 Šamorín  - FC Slovan Galanta                        2:4

9. 10,46-11,01                 ŠK SENEC  -                        MFK Skalica                                    0:5

10. 11,03-11,18               FK POHRONIE  -              FC Spartak Trnava                        0:8

11. 11,20-11,35               SDM Domino  -                FC ŠTK 1914 Šamorín                  5:3

12. 11,37-11,52               FC Spartak Trnava  -       FC Slovan Galanta                        4:0

13. 11,54-12,09               MFK Skalica  -                   FC ŠTK 1914 Šamorín                  5:2

14. 12,11-12,26               FK POHRONIE  -              FC Slovan Galanta                        0:5

15.12,28-12,43                FC Spartak Trnava  -       ŠK SENEC                                        7:1

16. 12,45-13,00               FC Slovan Galanta -        SDM Domino                                 1:6

17. 13,02-13,17               FK POHRONIE  -               ŠK SENEC                                       0:2

18. 13,19-13,34               FC ŠTK 1914 Šamorín -   FC Spartak Trnava                      1:3

19. 13,36-13,51               SDM Domino -                  MFK Skalica                                   3:1

20. 13,53-14,08               FC Slovan Galanta -         ŠK SENEC                                       7:1

21. 14,10-14,25               FK POHRONIE  -               MFK Skalica                                  2:5

22.  14,27                          Vyhodnotenie turnaja