top of page
futbalove turnaje

Pure Water

web: www.purewater.sk

O nás

Pitný režim uznáva každý a nerešpektuje ho takmer nikto. Jeho dodržiavanie je dôležité bez ohľadu na pohlavie či vek.

Voda je pre náš organizmus nesmierne dôležitá, už aj pre samotný fakt, že tvorí až dve tretiny ľudského tela.

Prispieva k tomu, ako sa cítime, má vplyv na celkovú hydratáciu, a pomáha predchádzať mnohým ochoreniam.
 

Projekt PureWater a pitný režim

Projekt PureWater je výsledkom požiadavky dodávať kvalitnú, minerálnu vodu a vyriešiť tak problém komplexného zabezpečenia pitného režimu. Projekt PureWater je jedinečný tým, že ponúka:

  • pramenitú vodu Korytnickú z prameňov hôr stredného Slovenska

  • poskytuje kompletný balík služieb v oblasti zabezpečenia pitného režimu

  • cena a kvalita produktu a služieb PureWater je navrhnutá tak, aby vysoko kvalitný slovenský produkt kopíroval potreby domáceho trhu a umožnil tak uspokojiť aj najnáročnejších

Základom pitného režimu je predovšetkým voda, najlepšie minerálna s nízkou až strednou mineralizáciou.

Optimálne množstvo nápojov, ktoré by mal človek denne vypiť, neexistuje. Doporučené množstvo, ktoré by malo telo prijať je 2-3 litre denne. V ľudskom tele je voda prostredím, v ktorom prebiehajú zložité životné procesy, predovšetkým látková a energetická premena. V tele má kľúčovú úlohu tiež pri trávení potravy, vylučovaní škodlivých látok, tepelnej regulácii a hydratácii organizmu. Je skrátka neoddeliteľnou súčasťou bežného dňa každého z nás.
 

Zloženie Vody

Voda získaná z prameňov vyvierajúcich v nadmorskej výške 1215 je výnimočná svojou čistotou. Jej jemná chuť, nízka mineralizácia a absencia bubliniek ju predurčujú na uhasenie smädu v každej situácii a dodržiavanie čoraz častejšie zdôrazňovaného pitného režimu.

 

Zdroj: prameň Stredný Úplaz, Korytnica

Charakteristika: nízko-mineralizovaná voda, mäkká, vápenatohydrogénuhličitánová, s optimálnym vyváženým pomerom minerálov

 

bottom of page