Plastic People CUP 2014 futbalový turnaj U12

 Aktuálne prihlásené družstvá :

1.   FK Spišská Nová Ves

2.   FKM Karlova Ves

3.   Akadémia Petržalka

4.   FK Slovan Levice

5.   AS Trenčín

6.   ŠK SLOVAN Bratislava Belasí

7.   FK Inter Bratislava

8.   FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN

9.   FC ViOn Zlaté Moravce

10.  ŠK SLOVAN Bratislava Bieli

Plastic People CUP 2014

 

Kategória:               U-12 (hráči narodení 01.01.2003 a mladší)

Dátum turnaja:     30.11.2014 (nedeľa)

Miesto konania:    Športová hala DOM Športu Bratislava

                                   Junácka 6, 831 04 BRATISLAVA

                                   (pri OC Polus City Center)

 

Vážení športoví priatelia, spoločnosť Plastic People s.r.o. a občianske združenie Športová mládež Vás pozývajú na futbalový turnaj hráčov v kategórii U-12. Turnaj sa uskutoční v športovej hale DOM Športu  Bratislava.

 

Základné informácie turnaja:

Termín:                      30.11.2014

Čas trvania:               9,30 – 17,00 (od 9,00 - 9,30 prezentácia účastníkov)

Kategória:                  U-12 (hráči narodení 01.01.2003 a mladší)

Hrací systém:            4 + 1

Počet družstiev:        max. 10 družstiev

Celkový počet hráčov v družstve: 10 + 2 tréneri  

Hrací čas:                  1 x 15 minút

Povrch ihriska:         športová hala, palubovka

 

Štartovné na turnaji pre 1 družstvo: 69 eur.

Štartovné zahŕňa náklady na rozhodcov, prenájom športovej haly, ceny a občerstvenie pre družstvá.

 

Propozície, pravidlá turnaja a rozpis zápasov budú družstvám zaslané po uzatvorení štartovacej listiny. V prípade nenaplnenia počtu družstiev si organizátori vyhradzujú právo turnaj neuskutočniť. Účastníci turnaja štartujú na vlastné individuálne poistenie.

 

Bližšie informácie Vám poskytneme na mobilnom čísle:

Mgr. Michal Juško 0908 566 661

Futbalove turnaje

             FOTOGALÉRIA                                           Zápas o 1. miesto                                                       Zápas o 3. miesto

 

Vyhodnotenie - Plastic People CUP 2014

 

 

Prvé tri družstvá boli ocenené medailami a pohármi. Družstvá na ďalších miestach boli ocenené vecnými cenami.

 

Najlepším hráčom turnaja sa stal  BODNÁR MAX - SLOVAN BRATISLAVA

Najlepším strelcom turnaja sa stal RÁTONYI SOMA - FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN  ( 13 gólov )

Najlepším brankárom turnaja sa stal  ŠULC SAMUEL - INTER BRATISLAVA

 

 

Konečné umiestnenie družstiev :

1. miesto -    FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN

2. miesto -    INTER BRATISLAVA

3. miesto -   SLOVAN BRATISLAVA - Belasí

4. miesto -   SLOVAN BRATISLAVA - Bieli

5. miesto -   AS TRENČÍN

6. miesto -   ViON ZLATÉ MORAVCE

7. miesto -   FK SPIŠSKÁ NOVÁ VES            

8. miesto -   FK SLOVAN LEVICE

9. miesto -   FKM KARLOVA VES

10. miesto - FC PETRŽALKA AKADÉMIA

 

Ďakujeme zúčastneným družstvám, trénerom aj rodičom, ktorí na turnaji vytvorili skvelú atmosféru. Ďakujeme aj všetkým sponzorom turnaja.

 

                                                                                                                                                                       Športová mládež – občianske združenie

 

 

 

 

SKUPINA A                                                                                     SKUPINA B

FC Petržalka Akadémia                                                           FK Inter Bratislava              

FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN                                                           FC ViOn Zlaté Moravce

FK SLOVAN LEVICE                                                                  ŠK SLOVAN BA (belasí)

AS TRENČÍN                                                                               FKM KARLOVA VES

ŠK SLOVAN BA (bieli)                                                               FK Spišská Nová Ves

 

 

 

Č.          ČAS                                                        ZÁPAS                                                             VÝSLEDOK

ZÁP. 

1.    09,30-09,45         FC Petržalka Akadémia  - FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN                       0 : 5

2.    09,47-10,02         FK Inter Bratislava           - FC ViOn Zlaté Moravce                       2 : 2

3.    10,04-10,19         FK SLOVAN LEVICE          - AS TRENČÍN                                            0 : 3

4.    10,21-10,36         ŠK SLOVAN BA (belasí)   -  FKM KARLOVA VES                               3 : 1

5.    10,38-10,53         FC Petržalka Akadémia - ŠK SLOVAN BA (bieli)                             0 : 7

6.    10,55-11,10         FK Spišská Nová Ves      - FK Inter Bratislava                                 2 : 3

7.    11,12-11,27         FK SLOVAN LEVICE         - FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN                         1 : 6

8.    11,29-11,44         FC ViOn Zlaté Moravce  - FKM KARLOVA VES                                5 : 1

9.    11,46-12,01         ŠK SLOVAN BA (bieli)       - AS TRENČÍN                                             3 : 1

10.  12,03-12,18         ŠK SLOVAN BA(belasí)    - FK Spišská Nová Ves                             7 : 1

11.  12,20-12,35         FC Petržalka Akadémia  - FK SLOVAN LEVICE                                2 : 2

12.  12,37-12,52         FK Inter Bratislava           - FKM KARLOVA VES                                4 : 1

13.  12,54-13,09         FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN  -  AS TRENČÍN                                            5 : 0

14.  13,11-13,26         ŠK SLOVAN BA(belasí)    -  FC ViOn Zlaté Moravce                        1 : 1

15.  13,28-13,43         FK SLOVAN LEVICE          -  ŠK SLOVAN BA (bieli)                            1 : 6

16.  13,45-14,00         FKM KARLOVA VES          -  FK Spišská Nová Ves                            0 : 2

17.  14,02-14,17         FC Petržalka Akadémia  - AS TRENČÍN                                             0 : 8

18.  14,19-14,34         FK Inter Bratislava           - ŠK SLOVAN BA(belasí)                          5 : 2

19.  14,36-14,51         ŠK SLOVAN BA (bieli)       - FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN                        3 : 4

20.  14,53-15,08         FC ViOn Zlaté Moravce  - FK Spišská Nová Ves                             2 : 2

21.  15,10-15,25         ZÁPAS o 9.-10. miesto         FKM KARLOVA VES         - FC Petržalka Akadémia     5 :  2

22.  15,27-15,42         SEMIFINÁLE                          FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN - ŠK SLOVAN BA(belasí)         5 :  0

23.  15,44-15,59         ZÁPAS o 7.-8. miesto           FK SLOVAN LEVICE         - FK Spišská Nová Ves          1  :  3

24.  16,01-16,16         SEMIFINÁLE                          FK Inter Bratislava          -  ŠK SLOVAN BA (bieli)          3  :  2

25.  16,18-16,33         ZÁPAS o 5. – 6. miesto        AS TRENČÍN                      -  FC ViOn Zlaté Moravce      4  :  1

26.  16,35-16,50         ZÁPAS o 3. miesto               ŠK SLOVAN BA (bieli)       - ŠK SLOVAN BA(belasí)        4 :  5

27.  16,52-17,07         FINÁLE                                    FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN  - FK Inter Bratislava                5 :  4