Aktuálne prihlásené družstvá :

1.    ŠK Žolík Malacky

2.    FC ŠTK 1914 Šamorín

3.    FK Inter Bratislava

4.    ŠK Tomášov

5.    FK Pohronie Žiar nad Hronom

6.    FK Slovan Duslo Šaľa

7.    FK Rača

8.    PFA FC ViOn Zlaté Moravce

9.    FK TJ Kúty

10.  ŠK Nová Dedinka

FOTOGALÉRIA

VIDEO ZO ZÁPASOV

Finále

o 3. miesto

MIKULÁŠ CUP 2015

 

Kategória:               U-09 (hráči narodení 01.01.2007 a mladší) 

Dátum turnaja:     6.12.2015

Miesto konania:    Športová hala SLOVNAFT, Vlčie Hrdlo 50 , 821 07 Bratislava

                                  

                                      

Vážení športoví priatelia občianske združenie Športová mládež Vás pozýva na futbalový turnaj hráčov v kategórii U-09 pod názvom MIKULÁŠ CUP 2015. Turnaj sa uskutoční v športovej hale SLOVNAFT.

Základné informácie turnaja:

 

Termín:                     06.12.2015     

Čas trvania:              8,00 - 16,00 hod.

Kategória:                 U-09 (hráči narodení 01.01.2007 a mladší)  

Hrací systém:            4 + 1 

Počet družstiev:       max. 10 družstiev

Hrací čas:                  1 x 15 minút

Povrch ihriska:         športová hala, palubovka

Celkový počet hráčov v družstve: 10 + 2 tréneri   

 

 Štartovné na turnaji pre 1 družstvo: 70 eur. (Štartovné zahŕňa náklady na rozhodcov, prenájom športovej haly, ceny, občerstvenie pre družstvá a podobne.)

 

Propozície, pravidlá turnaja a rozpis zápasov budú družstvám zaslané po uzatvorení štartovacej listiny.

 

V prípade nenaplnenia počtu družstiev si organizátori vyhradzujú právo turnaj neuskutočniť.  Účastníci turnaja štartujú na vlastné individuálne poistenie.

 

Bližšie informácie Vám poskytneme na mobilnom čísle:

Mgr. Michal Juško 0908 566 661 

Futbalove turnaje

VIDEO ZO ZÁPASOV

Vyhodnotenie turnaja

MIKULÁŠ CUP 2015

Prvé tri družstvá boli ocenené medailami a pohármi.

 

Najlepším hráčom turnaja sa stal Dávid Danko

Najlepším strelcom turnaja sa stal Balint Kireth

Najlepším brankárom turnaja sa stal Šimon Pažout

 

Konečné umiestnenie družstiev :

1. miesto - ŠK Tomášov

2. miesto - FK Pohronie Žiar nad Hronom

3. miesto - FK Rača

4. miesto - PFA FC ViOn Zlaté Moravce

5. miesto - ŠK Nová Dedinka

6. miesto - FK Inter Bratislava

7. miesto - ŠK Žolík Malacky     

8. miesto - FK TJ Kúty

9. miesto - FK Slovan Duslo Šaľa

10. miesto - FC ŠTK 1914 Šamorín

 

 

SKUPINA A

ŠK Žolík Malacky

FC ŠTK 1914 Šamorín

ŠK Tomášov

FK Inter Bratislava

PFA FC ViOn Zlaté Moravce

 

SKUPINA B

FK Pohronie Žiar nad Hronom

ŠK Nová Dedinka

FK Rača

FK TJ Kúty

FK Slovan Duslo Šaľa

 

 

 

 

FK Inter Bratislava - ŠK Žolík Malacky  4 : 1

ŠK Nová Dedinka - FK Rača 0 : 0

FC ŠTK 1914 Šamorín - ŠK Tomášov 0 : 6

FK TJ Kúty  -  FK Slovan Duslo Šaľa 3 : 3

FK Inter Bratislava  -  PFA FC ViOn Zlaté Moravce 2 : 3

FK Pohronie Žiar nad Hronom  -  ŠK Nová Dedinka 4 : 1

FC ŠTK 1914 Šamorín  -  ŠK Žolík Malacky 1 : 2

FK Rača  - FK Slovan Duslo Šaľa 2 : 1

PFA FC ViOn Zlaté Moravce  -  ŠK Tomášov 0 : 5

FK TJ Kúty  -  FK Pohronie Žiar nad Hronom 1 : 1

FK Inter Bratislava  -  FC ŠTK 1914 Šamorín 4 : 0

ŠK Nová Dedinka  -  FK Slovan Duslo Šaľa 2 : 0

ŠK Žolík Malacky  -  ŠK Tomášov 1 : 2

FK TJ Kúty  - FK Rača 0 : 2

FC ŠTK 1914 Šamorín  -  PFA FC ViOn Zlaté Moravce 0 : 4

FK Slovan Duslo Šaľa  -  FK Pohronie Žiar nad Hronom 0 : 1

FK Inter Bratislava  -  ŠK Tomášov 1 : 3

ŠK Nová Dedinka  -  FK TJ Kúty  4 : 0

PFA FC ViOn Zlaté Moravce  -  ŠK Žolík Malacky 1 : 0

FK Rača  - FK Pohronie Žiar nad Hronom 0 : 0

 

zápas o 9. - 10. miesto -  FC ŠTK 1914 Šamorín- FK Slovan Duslo Šaľa  0 : 3 kontumačne

 

semifinále  - ŠK Tomášov - FK Rača 1 : 0

 

zápas o 8. - 7. miesto   ŠK Žolík Malacky - FK TJ Kúty 2 : 1

 

semifinále  FC ViOn Zlaté Moravce - FK Pohronie Žiar nad Hronom 2 : 2 - na pokutové kopy vyhralo FK Pohronie Žiar nad Hronom

 

zápas o 6. - 5. miesto  FK Inter Bratislava  -  ŠK Nová Dedinka 0 : 0 - na pokutové kopy vyhrala ŠK Nová Dedinka

 

zápas o 3. miesto   FK Rača - FC ViOn Zlaté Moravce 3 : 1

 

FINÁLE  ŠK Tomášov - FK Pohronie Žiar nad Hronom  2:0

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                       Športová mládež – občianske združenie