top of page
futbalove turnaje

MAX SPORT, s.r.o.

web:  http://maxsportnutrition.com/

 

Profil spoločnosti

Spoločnosť Max Sport vznikla v roku 2005 so zámerom vyvíjať a vyrábať doplnky výživy na Slovensku. Max Sport sa špecializuje na vývoj, výrobu a predaj kvalitných doplnkov výživy určených pre širokú športujúcu verejnosť. V spojení s technológmi, fyziológmi, športovcami a odborníkmi na výživu sme si stanovili cieľ - vytvárať a vyrábať kvalitné a zároveň cenovo dostupné produkty pre každého.

 

Produkty Max Sport vám pomôžu v dodržiavaní zdravého životného štýlu, dodajú vám potrebné nutričné látky, vitamíny & minerály, zrýchlia regeneráciu a pripravia vás na nové výzvy.

 

Filozofia MAX SPORT je postavená na troch pilieroch - kvalita, chuť a cena.

 

Kvalita

Partnerstvo so športovo - diagnostickým centrom SPORT DIAG a Slovenskou technickou univerzitou, ktorých špičkové know-how je využívané pri vývoji Max Sport produktov, napomáha k optimálnej funkčnosti našich výrobkov. Pri výrobe používame najkvalitnejšie lokálne alebo európske suroviny. Max Sport tyčinky sa vyrábajú v jednej z najmodernejších prevádzok na Slovensku, spĺňajúcej najvyššie štandardy. 

 

Chuť

S výrobkami Max Sport potešíte nielen telo, ale aj chuťové bunky. Zákazníkom chceme dopriať zdravšiu alternatívu snackov, na ktorých si zároveň pochutia. Naši technológovia stoja pred zložitou úlohou - vyrábať nutrične vyvážené produkty, ktoré výborne chutia. Myslíme si, že sa im zatiaľ veľmi dobre darí. Posúďte sami...

 

Cena

Misiou Max Sport je sprístupniť kvalitné doplnky výživy čo najširšej skupine aktívnych ľudí. Majú byť pre všetkých. Či už vrcholových alebo rekreačných športovcov, návštevníkov fitness centier, bežcov, cyklistov, horolezcov, turistov, lyžiarov, skrátka pre každého aktívneho človeka. A tými sme v podstate všetci. Tým, že sa vám snažíme priblížiť na čo najväčšom počte predajných miest sme schopní udržiavať priaznivú cenu.

bottom of page