top of page
futbalove turnaje

BAUHAUS Bratislava

web:  http://www.bauhaus.sk/

 

O spoločnosti BAUHAUS


BAUHAUS ako skúsený a vedúci podnik vo svojom odbore, s vysoko kvalifikovanými a vybranými špecialistami pre dielňu, dom a záhradu patrí medzi najvýznamnjšie obchodné koncerny branže "Do-it-yourself". Úspech je založený na základe podnikateľskej odvahy a vyznačuje sa výraznou dynamikou.


BAUHAUS je jeden z najväčších a najúspešnejších obchodných podnikov na trhu v Európe. Má viac ako 250 špecializovaných centier pre dielňu, dom a záhradu v 19-tich európskych krajinách (Bulharsko, Dánsko, Česká republika, Estónsko, Fínsko,Holandsko, Chorvátsko, Island, Luxembursko, Maďarsko, Nemecko, Nórsko, Rakúsko, Švédsko, Švajčiarsko, Slovinsko, Španielsko, Slovenská republika, Turecko).


BAUHAUS ponúka viac ako 120 000 artiklov zo všetkých oblastí pre dielňu, dom a záhradu pre domácich kutilov, ale aj profesionálov. BAUHAUS berie do úvahy vysoké nároky na kvalitu, a preto u nás nájdete rozmanitú ponuku a široký sortiment kvalitného tovaru.
 


Ponúkame široký výber sortimentu - od skrutkovača až k elektrickej vŕtačke, od profilového dreva až k ekologickým lakom, od kobercov až ku sprchovacej kabíne. Naši skúsení a špecializovaní spolupracovníci ručia za najvýhodnejší nákup všetkých našich kvalitných produktov. Súčasne sú pre Vás k dispozícii aj kvalifikovaní odborníci pre osobné poradenstvo.


Okrem obrovskej ponuky a širokého sortimentu spočíva naša sila aj v servisných službách, o ktorých si môžete prečítať v rubrike "Zákaznícky servis". Pokiaľ máte nejaké pripomienky alebo priania ohľadom našej ponuky, napíšte nám. Budeme vďační za všetky nové podnety.

 

 

BAUHAUS Bratislava

 

Pharos Park – pri letisku
Obchodná zóna PHAROS, č.p. II.18226 (Ružinov)
SK - 821 04  Bratislava 

 

bottom of page